Главная Новости

Упаковка Doi-Pack

Опубликовано: 27.12.2021

Пакети дой-пак

Сучасна промисловість пропонує споживачеві та виробнику міцні, прості та зручні упаковки Doi-Pack. Їх можна загортати будь-що, крім їжі - в різні рідини, сипкі та пастоподібні предмети.

Переваги Doi-pack

Завдяки багатошаровому матеріалу, з якого виготовлена ​​сумка, продукти, що зберігаються всередині, захищені від сонячного світла, зовнішніх запахів та вологи. Прозорий пакет Doi-Pak дозволяє переглядати вміст, що часто використовується, на упаковці печива або порожніх продуктів.

Існують спеціальні ретортні упаковки, схожі на жерстяні. Існують герметичні пакети або дозатори, перегляньте саше оптом, в яких зручно віджимати макаронні вироби (гірчицю, майонез), наливати соки та алкогольні напої. До речі, цей пакувальний матеріал запобігає вживанню алкоголю, адже горілка буває навіть у сучасній тарі, що не швидко псується.

Зручні пакети Doi-Pak мають замок на блискавці, який є спеціальним пластиковим замком, який дозволяє зберігати залишок продукту без кисню після відкриття упаковки.

Застібка-блискавка оснащена відірваним краєм, щоб відкривати її у будь-якому випадку без застібки. Особливу увагу варто приділити крафт-пакет Дой-Пак, які можуть мати секретний пластиковий замок, а можуть і не мати. Ці щільні паперові пакети зазвичай містять усі види натуральних продуктів - трав'яний чай, каву, сухофрукти, особливо крафт-папір - ознака екологічності продукту.

Сфера застосування Дой-Пак

Завдяки багатошаровим матеріалам, з яких виготовлені пакети Doi-Pack, все, що в них зберігається, може мати будь-яку комбінацію - нічого не проливається, тому що упаковка дуже міцна та герметична. До того ж, при обробці він займає набагато менше місця, ніж звичайна скляна тара. У цьому пакеті вони:

  • чай, кава, дитяче харчування, зелень;
  • майонез, гірчиця, кукурудза, кетчуп, згущене молоко, рідкий шоколад, мед, оливки;
  • соління, помідори, капуста, свіжі ягоди та фрукти;
  • для миття та миття посуду Миючі засоби та миючі засоби;
  • автомобільні олії, емалі та фарби.

Це неповний список речей, які можуть бути включені до Doi. Популярність цих пакетів обумовлена ​​малою вагою упаковки, що зручно при транспортуванні від виробника до споживача. До того ж упаковка не боїться ударів, має різні форми і розміри, точніше Doi-pack варіюється від 250 мл до 10 літрів.
Kiril Husinov
10.09.2022 в 01:32
SVE 2520 - это вертикальная упаковочная машина непрерывного действия, которая предлагает универсальные возможности упаковки, включая упаковку с запайкой по углам и упаковку дой-пак. Он разработан для непрерывной упаковки различных продуктов и обеспечивает производительность до 200 упаковок в минуту.

Все комментарии
rss