e-mail: [email protected]    телефон:   8 (495) 500-94-16 - администратор

Рубрики

 • Музей заповедник
 • Музей государственный
 • Музей
 • Новости

 •  
   

  Що таке елегія?.

  Опубликовано: 17.04.2018

  видео Що таке елегія?.

  Я щаслива що я донька України

  Елегія - це ліричний жанр поезії. Спочатку він визначався за формою вірша, потім домінуючим властивістю стало певний настрій і зміст вірша. Зараз елегією називають твір з сумними і задумливими мотивами.  Що таке елегія в літературі

  Спочатку термін "елегія" позначав специфічну форму вірша. У такій формі створювалися твори різноманітної тематики. Архілох написав викривальні, але в той же час сумні твори, Солон - елегії з філософським змістом, Каллін і Тиртей - елегії про війну, Мімнерм аналізував за допомогою елегії політичні теми.


  Різдво Христове, ELEGIA vocal group

  У стародавніх римлян цей термін набуває дещо відрізняється тлумачення. Елегія у них має вільну форму, тому набуває певний зміст - зростає кількість творів про кохання. Знаменитими римлянами в цьому жанрі були Катулл, Тибулл, Овідій.

  В наслідуванні античним прикладам, були створені елегії в епоху Відродження і в середні століття. Але весь цей час елегія як жанр залишалася другорядною. Але становище змінюється з середини XVIII століття.

  У 1751 році англієць Томас Грей пише елегію, яка стала зразком для авторів різних країн. У нас її переклад зробив В.А. Жуковський (елегія 1802, "Сільське кладовище"). Елегія Грея стала своєрідним моментом, з якого почав розвиватися сентименталізм. Тут поезія не має домінування розуму і чітких законів, поступившись місцем внутрішнім переживанням. У цей час елегія - це вірш, який пронизане задумою і смутком. Для таких творів характерні такі мотиви: самотність, розчарування, інтимність переживань, нещасливе кохання.

  У другій половині XIX століття елегія як жанр втратив колишню популярність і зустрічається тільки як назва циклів і окремих віршів.

  Елегія в музиці

  Також жанр "елегія" використаний в музиці. Значить він елегійне вірш, втілене в музику (наприклад, романс). У тому числі, за таким зразком створені виключно інструментальні твори (твори Ліста, Чайковського, Рахманінова).

  Тепер Ви знаєте, що таке елегія!

     


  Новости

  1 сентября состоялся проект Евровидения "Танцы со звездами". Читать дальше
  Все новости


  Ищу партнера

  Любовь Логвина 1999г.р.
  E-латина, E-стандарт
  рост-130 см
  Любовь Логвина ищет партнера для занятий в ТСК "Русский клуб"

  Смотреть весь список            
  rss